0.00 EUR
Reģistrēties

Par uztura bagātinātājiem

Uztura bagātinātāji – kāpēc un ar ko sākt?

 Daudzi uzdod jautājumus par antioksidantiem – cik daudz , ar ko sākt, kādi būs ieguvumi? Ikdienā  lietojamās pārtikas daudzums var nodrošināt nepieciešamo uzturvielu saņemšanu, bet tad tam jābūt  apzināti plānveidīgam, lai nešaubīgi nodrošinātu vēlamo dzīves kvalitāti. Vienkāršāk ir profilaktiski lietot  uztura bagātinātājus ar noteiktu protektīvo (aizsargājošo) efektu organismā daudz neaizdomājoties par  uzturu.

  1. Sirds asinsvadu un asinsvadu saslimšanas ir mūsdienu galvenā problēma cilvēkam. Vispirms rodas asinsvadu sieniņu bojājums, tad bojājuma vietā veidojas pangas, kas ved uz asinsvada sašaurinājumu – aterosklerozi un trombozes risku. Tad mēs uzsākam cīņu ar ‘’slikto’’ holesterīnu – ar kuru tiek lāpīti asinsvadi – rezultātā tiek nīdēts vecumā jau tā zemais hormonālais līmenis abiem dzimumiem (no holesterīna veidojas testosterons) , rezultātā tiek pasliktināta vielmaiņa sirds muskulī. Kāda būtu profilakse UB izpildījumā?

Ne tikai asinsvadiem, bet visām ķermeņa šūnām vajadzīgas:

1. Omega 3,6 un 9 saturošas taukskābes – šūnu apvalka uzbūvei. Organiskā lineļļa, . Kapsulās tiek saglabāta produkta labvērtība!

2. Universālie antioksidanti ne tikai, lai novērstu asinsvadu sieniņu bojājumus, bet arī citu šūnu bojājumus:

Resveratrols,  Olīvu lapu ekstrakts, Kurkuma, Vīnogu kauliņu, Zaļās tējas un Priežu mizas komplekss.

3. Hormonālā līmeņa noturētāji – lai veicināt iekšējo dziedzeru darbību, noturēt vielmaiņu esošajā līmenī, nodrošināt organismu ar mikro- un makroelementiem:

Standartizēts Tribulus ekstrakts, Kudzu, Spirulīna.

4. Centrālās nervu sistēmas darbības ietekmētāji – GABA – galvenās- CNS (centrālās nervu sistēmas) neiromediatora rezervju papildinātājs, Kudzu – neiromediatorās sistēmas stabilizētājs,

5. Pārējie : asinsvadu paplašināšanai aminoskābe – L-Arginīns; Gotu Kola – vēnu sieniņu stiprinātājs, asinsrites un neiromediatoro procesu uzlabotājs galvā; Ginkgo biloba – asinsrites uzlabotājs galvā, u.c.; Ābolu Sidra etiķis, Kambodžas Garcīnijas ekstrakts – vielmaiņas uzlabotāji; B vitamīnu komplekss – normālai vielmaiņai nepieciešamie elementi, faktori.

Ja Omega 3,6 un 9 saturošas taukskābes vajadzīgas ikdienā( linu eļļa, zivju eļļa, kaņepju eļļa u.c.), tad antioksidantus vislabāk ir dažādot, protams, vislabāk tos uzņemot dabīgā veidā ar uzturu. To daudzveidība vasaras sezonā var nodrošināt organismu ar visu vajadzīgo.

captcha