0.00 EUR
Reģistrēties

Uzņēmuma vēsture

Par mums:

Ekskluzīvais Swanson Health Products Inc. ražotās produkcijas izplatītājs Latvijā “Swanson Latvija” SIA savu darbību sāka 2014.gada maijā, uzsākot uztura bagātinātāju reģistrāciju Latvijā, pēcāk to tirdzniecību. Tagad uztura bagātinātāji pieejami arī interneta veikalā. Mūsu noliktavas adrese: Buļļu 70C, Rīga, Latvija.

 Telefons saziņai :+371 20606700. E-pasts: info@swansonvitamins.lv        Darba laiks: 10 -16 darba dienās.

Pašlaik Swanson Health Products Inc. produkcija ir pieejama gandrīz visās Eiropas valstīs: Zviedrijā, Norvēģijā, Vācijā, Polijā, Francijā, Dānijā, Holandē, Spānijā, Beļģijā, Austrijā, Lielbritānijā un citās.

Ieskats paša ražotāja pamatprincipu deklarācijā:

Kvalitāte, serviss, vērtība ir vadošie principi Swanson veselības produktiem (Swanson Health Products). Kopš 1969 gada mēs pasaulei piedāvājam veselību veicinošu produkciju ar augstākās kvalitātes produktiem; zemākām cenām; ekspertīzi un personalizētu servisu. Kopš kompānijas pirmsākumiem mūsu fokusā ir kvalitāte, kas panākta pateicoties produktu īpašai kontrolei no koncepta līdz pat kapsulai. Mēs piedāvājam dabīgus veselības produktus uz kuriem varat paļauties!

Lai radītu mūsu augstās kvalitātes produktus, mēs izvēlamies augstākā labuma sastāvdaļas tirgū, kā arī strādājam ar visatzītākajiem ražotājiem un izstrādātājiem pasaulē. Mūsu augsti attīstītās un modernās iekārtas ļauj mums ražot gala produktus daudzumos, kas pielāgoti pirktspējai, tādējādi nodrošinot minimālu glabāšanas laiku noliktavā, optimālu svaigumu un maksimālu uzglabāšanas laiku jūsu mājās.

Uz katra sastāvdaļu, kura tiek izmantota Swanson brenda precēs tiek pieprasīta dokumentācija no piegādātāja, kas sevī iekļauj Analīzes Sertifikātu, nodrošinot preces atbilstību mūsu noteiktajām normām (GMP).

Mēs garantējam ka tas, kas norādīts uz etiķetes ir tieši tas, ko saņemsiet – ne vairāk, ne mazāk!

 Swanson Veselības Produkti (Swanson Health Products) ir pilnībā apņēmusies uzturēt visaugstāko kvalitāti un maksimālu godīgumu biznesa praksē. To pierāda fakts, ka Swanson piekopa Labas Ražošanas Praksi (GMP) jau desmit gadus, pirms to ar likumu noteica Federālā Zāļu Administrācija (FZA) 2009 gadā. Pašlaik ar lepnumu varam sacīt, ka NSF* International – pasaules vadošā autoritāte publiskajā drošībā un standartu attīstībā, mūs atzinusi kā Reģistrētu LRP Laboratoriju.

NSF(Nacionālā Sanitārā Fonda laboratorija) – darbojoties jau vairāk kā 65 gadus, 80 valstīs, veic analīzes augstākajā līmenī zinātniskajā un tehniskajā ekspertīzē. NSF zīme ir atzīta vērtība internacionālajā tirdzniecībā visā pasaulē, kā arī ir respektēta lokālā, štata un federālu līmeņu aģentūrās.

2016.gada 9.marts  - interneta veikala klāstam tiek pievienota uzņēmuma ZAO Evalar produkcija.

Ražotājs Latvijā pazīstams jau 15 gadus. Pats audzē Altaja priekškalnēs savām ražošanas vajadzībām ārstniecības augus. Uzņēmumam vienmēr svarīgi ir produkcijas kvalitātes rādītāji, tāpēc ražošana ir pilnībā modernizēta un atbilst GMP novērtējumam. Iegūts arī NSF kvalitātes sertifikāts un citi starptautiski atzīti kvalitātes sertifikāti.

 

captcha